O firmie

PPHU “BSG” Benedykt Gebler to mała rodzinna firma.

Działamy na rynku od listopada 2007 roku i od tamtej pory intensywnie rozwijamy naszą działalność oraz powiększamy nasz park maszynowy tak, aby zapewnić spełnienie wymagań naszych Klientów.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje głównie sektor przetwórstwa tworzyw sztucznych a w szczególności następujące zagadnienia:

  • produkcja detali plastikowych metodą formowania wtryskowego na formach powierzonych przez klienta,
  • produkcja pojemników plastikowych metodą wytłaczania z rozdmuchem,
  • handel granulatami tworzyw sztucznych oraz kolorantami (barwnikami) do tworzyw,
  • produkcja plastikowych dystansów do zbrojenia poziomego stropów i nadproży,
  • uruchamianie produkcji nowych detali plastikowych według zapotrzebowania klientów.

Detale plastikowe produkujemy na naszych maszynach przy użyciu już istniejących form powierzonych nam przez naszych klientów.
Jeśli produkowany detal ma być całkiem nowy i nie ma jeszcze formy do jego produkcji, to wówczas współpracując z renomowanymi narzędziowniami możemy skonstruować, wykonać, przetestować oraz wdrożyć do produkcji nową formę na dany komponent.

Ponieważ inwestujemy tylko w nowe maszyny, formy i urządzenia, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni poziom jakości, efektywności i stabilności procesu produkcyjnego nasze produkty cechuje wysoka i powtarzalna jakość oraz estetyka wykonania, co zostało potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2008 wystawionym przez firmę DNV Business Assurance.

Jesteśmy firmą elastyczną i otwartą na potrzeby naszych Klientów.

Zapraszam do współpracy
mgr inż. Benedykt Gebler